ZelenýSlon.sk ...

...už prvé slovo názvu nášho projektu vám napovie, ktorým smerom sa chceme uberať. Príroda – zdroj energie,  života. Náš web je zameraný práve na oslavu tejto neskutočnej sily. Šírenie osvety v oblasti eko a bio životného štýlu je našou prioritou. Naším cieľom je taktiež umožniť vám jednoduchý prístup k zdraviu prospešným výrobkom, ktoré pochádzajú z čisto prírodných zdrojov, či produktov na čistenie, ktoré v žiadnom prípade nepoškodzujú naše životné prostredie.

     Na našej web stránke nájdete okrem spomínaných prírodných produktov aj rôzne rady, tipy a triky z oblasti eko životného štýlu. Každý si v ňom nájde svoje. Či už to bude návod na výrobu vlastného pracieho prášku, recept na domáci prírodný saponát, či mucholapku a to všetko len za pomoci vašich šikovných rúk a prírodných surovín, ktoré nám okolie ponúka a zároveň nás tým učí, ako ho chrániť. 

     Čo sa týka produktov, ktoré si v našom e-shope budete môcť kúpiť, ich škála bude rozdelená do 4 hlavných kategórií a to podľa využitia jednotlivých produktov.. Je nám cťou, že ako jediní na Slovensku sme dostali tú možnosť a mohli sme sa stať exkluzívnym dodávateľom výrobkov anglickej firmy BIO D (www.biodegradable.biz
     Nechceme byť jední z tých, ktorí vám ponúkajú obyčajné výrobky skrývajúc sa za „prázdnou“ značkou kvality. Nie sme tí, ktorí sa hrajú na bio e-shop a o prírode nemajú ani potuchy. Projekt zelenyslon.sk vám zabezpečí jednoduché a účinné produkty, ktoré vás budú sprevádzať na ceste za zdravším životom. Všetky ponúkané výrobky sú z čisto prírodných zdrojov a žiaden z nich nebol testovaný na zvieratách.  Kúpa a spotreba našich produktov nám dopôžu k zdravému životnému prostrediu.

Dovolíme si pripomenúť, že..

Spoločnosť FRESH SK s.r.o.

sa snaží priniesť svojim zákazníkom 100%-né prírodné produkty a 100%- ný servis pre zákazníkov...

Snažíme sa dodávať tie najlepsšie a najekologickejšie produkty z celosvetového trhu spolu s osvetou.

  • čistiace produkty nepoškodzujúce životné prostredie
  • etické zásady
  • kvalitný e-shop

Náš ciel:


Naša filozofia: 

"Veríme,že je možné vyrábať efektívne, prírodné a bezpečné čistiace výrobky, ktoré neničia našu Zem. Naše biologicky rozložiteľné čistiace a pracie výrobky sú eticky vyhovujúce, bezpečné na používanie a majú minimálny dopad na životné prostredie. Zaviazali sme sa k tomu, že budeme používať iba prísady, ktoré sú prírodne derivované a sú najlepšie a najbezpečnejšie pre nás všetkých a našu budúcnosť.

Nemáte čo stratiť, ale náš planéta a my s ňou môžeme mnoho získať.

Podporte Svetový deň životného prostredia


Svetový deň životného prostredia je každoročná udalosť, ktorá si kladie za cieľ byť najväčšou udalosťou a najviac široko oslavovaný globálnej deň pozitívnej akcie v oblasti životného prostredia.

 Svetový deň životného prostredia sa rozrastá s cieľom stať sa jednou z hlavných udalostí, prostredníctvom ktorej  Spojené národy stimulujú celosvetové povedomie o životnom prostredí a podporuje politickú aktivitu na záchranu nášho životného prostredia.

Svetový deň životného prostredia je silná iniciatíva, ktorá povzbudzuje ľudí ako sme my, aby sme  spojili aj malé iniciatívy vedúce k čistejšiemu, zelenšiemu  prostrediu pre nás a pre budúce generácie. Všetci môžeme spôsobiť rozdiel v spôsobe života a zmýšlania ľudstva.Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop